O FIRMIE

BIURO PROJEKTÓW

Biuro Projektów SANMED sp z o.o. działa nieprzerwanie na rynku polskim od 1991 roku. Firma została założona przez Marka Janiszewskiego, który przez kolejne lata zbudował prężnie rozwijającą się organizację. W 2015 roku zmieniła się struktura własnościowa – Marek Janiszewski przeszedł na emeryturę, a nowymi właścicielami stali się jego synowie Maciej i Michał Janiszewscy.

BP SANMED oferuje kompleksowe wsparcie Biur Architektonicznych i inwestorów w zakresie kompletnej usługi projektowania budowlanego instalacji technicznych i technologicznych w pełnym zakresie i dla wszystkich typów obiektów.

W naszej działalności nadrzędne są dla nas wartości, którymi się kierujemy:

UCZCIWOŚĆ

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

PRAWOŚĆ

ELASTYCZNOŚĆ

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, starając się być dla Klienta partnerem, a więc zrozumieć jego potrzeby i otoczenie, w którym się porusza oraz dostarczyć mu wsparcia i wykazywać inicjatywę w tych obszarach, w których to po naszej stronie są zasoby merytoryczne.

Mając obecnie ponad 20-to osobowy zespół i operując w każdej z branż projektowych instalacji, sieci i urządzeń możemy zaoferować, zapewnić terminowość i wysoką jakość na naszych usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz dorobkiem na przykładzie wybranych inwestycji.